Formlar
YENİ BAYİLİK
Talep Et

Gereksiz e-posta (spam) kutunuzu kontrol edin ve gelen maillerimizi gereksiz değil (spam değil) olarak işaretlemeyi unutmayın!

TEKLİF AL | SİPARİŞ VER
Teklif Al, Sipariş Ver

Gereksiz e-posta (spam) kutunuzu kontrol edin ve gelen maillerimizi gereksiz değil (spam değil) olarak işaretlemeyi unutmayın!

İŞ BAŞVURUSU
Başvuru Yap

Gereksiz e-posta (spam) kutunuzu kontrol edin ve gelen maillerimizi gereksiz değil (spam değil) olarak işaretlemeyi unutmayın!

İLETİŞİM
Mail Gönder

Gereksiz e-posta (spam) kutunuzu kontrol edin ve gelen maillerimizi gereksiz değil (spam değil) olarak işaretlemeyi unutmayın!

MCS Kelepçe ve Havlupan Ürünleri

MCS Kelepçe ve Havlupan İstanbul Büyükçekmece'deki fabrikasında 20 yılı aşan tecrübesi ile yapı sektöründe hizmet vermektedir. Yüksek kalite Boru kelepçesi üretimiyle başlayan kuruluş süreci, üretim bandına mekanik bağlantı ekipmanlarını da katarak gelişmeye ve büyümeye devam etmiştir. Üretiminin % 70'ini yurt dışına ihraç etmektedir. Batı Avrupa, Balkanlar ve Ortadoğu Ülkeleri başta olmak üzere yaklaşık 44 ülkeye ihracat yapmaktadır. MCS Kelepçe ve Havlupan Fiyatları için Linke tıklayın. Firma TSE, ISO 9001, GOST, OHSAS (İŞ GÜVENLİĞİ) kalite belgelerine sahiptir. Sektördeki birçok yeniliğe öncülük eden firma, AR-GE departmanı çalışmaları sonucunda, tüketici odaklı ürünler tasarlamaktadır. Uygulayıcıya zamandan tasarruf edeceği kolay montaj imkanı sunan ürünleri piyasaya arz etmektedir. Firma Türkiye'de ve dünyada en prestijli projelerde de yer almaktadır.

Ürünler - MCS Kelepçe ve Havlupan

Kelepçeler

Somunlu Kelepçe Lastiksiz, Somunlu Kelepçe Lastikli, Somunlu Kelepçe Set Lastiksiz, Somunlu Kelepçe Set Lastikli, Trifonlu Kelepçe Lastiksiz, Trifonlu Kelepçe Lastikli, Kombi Somunlu Kelepçe Lastiksiz, Kombi Somunlu Kelepçe Lastikli, Paslanmaz Somunlu Kelepçe Lastiksiz, Paslanmaz Somunlu Kelepçe Lastikli, Ağır Yük Kafalı Kelepçe Lastiksiz, Ağır Yük Kafalı Kelepçe Lastikli, Ağır Yük Somunlu Kelepçe Lastiksiz, MCS Kelepçe ve Havlupan Ağır Yük Manşonlu Kelepçe Lastikli, Kafalı Endustriyel Ağır Yük Kelepçesi Lastiksiz, Kafalı Endustriyel Ağır Yük Kelepçesi Lastikli, Somunlu Endustriyel Ağır Yük Kelepçesi Lastiksiz, Somunlu Endustriyel Ağır Yük Kelepçesi Lastikli, Sessiz Boru Kelepçesi Somunlu (Yatay), Sessiz Boru Kelepçesi Trifonlu (Yatay), Sessiz Boru Kelepçesi Uzun Trifonlu (Yatay), Sessiz Boru Kelepçesi Somunlu (Dikey), Sessiz Boru Kelepçesi Trifonlu (Dikey), MCS Kelepçe ve Havlupan Sprinkler Kelepçe, Somunlu Sprinkler Kelepçe, Havalandırma Kelepçesi Lastiksiz, Havalandırma Kelepçesi Lastikli, C Kanal Kelepçesi, PVC Boru Kelepçesi, Çiftli Kelepçe, Çok Amaçlı Kelepçe, Platformlu Sanayi Kelepçesi, Omega Kelepçe, Kollektör Kelepçesi, Dere Kelepçesi – Destekli, Kare Kelepçe – Destekli

Taşıyıcılar - Perfore Kanallar

Perfore U Kanal, Perfore L Kanal, Perfore C Kanal Perfore Kanalları

MCS Kelepçe ve Havlupan Konsolları - Askı Bağlantı Sistemleri

Askı Konsolu, Duvar Konsolu, Sayaç Konsolu, Kayar Mesnet, Endüstriyel Kayar Mesnet, Zemin Plakası (Somunlu), Zemin Plakası (Manşonlu), G Klips / Havalandırma Mengenesi, Profil Askı Mengenesi, Isıtıcı Montaj Seti, Klozet Montaj Seti, Adaptör Trifon, Lavabo Montaj Seti, U Bolt, Rot / Tij / Gijon

Dübeller - Çelik Ve Plastik Dübeller

Kancalı Dübel, S Tipi Çekmeli Dübel, Çakmalı Dübel, Klipsli Dübel, Borulu Dübel, Gömlekli Dübel, Ağır Yük Dübeli, Asma Tavan Dübeli, Plastik Dübel, Plastik Tuğla Boşluk Dübeli

MCS Kelepçe ve Havlupan Bağlantı Elemanları - Diğer Ürünler

Poliüretan İzolasyon Takozu, Somun, Pul, Uzatma Somunu, Topraklama Çubuğu, Neopren Conta

Ebat, koli miktarı bilgilerini öğrenmek için Fiyat Listesi Kataloğumuza bakın. Koleksiyonda yer alan herhangi bir ürün ile ilgili bilgiye ulaşamazsanız bizi arayabilirsiniz. Siparişleriniz için whatsapp hattımızdan bize hızlı ulaşabilirsiniz. Daha fazla detay için bizimle iletişime de geçebilirsiniz. Lütfen iletişim menüsünden bize ulaşınız.

MCS Kelepçe ve Havlupan ISO 9001
MCS Kelepçe ve Havlupan OHSAS 18001-2007
MCS Kelepçe ve Havlupan TSE
MCSKH TSE G
MCS Kelepçe ve Havlupan Fiyatları

MCS Kelepçe ve Havlupan Fiyatları Listesi

Listeyi İncele
blank
Copyright © 1996 – 2024 İkier Pazarlama. Her Hakkı Saklıdır.
envelopeuserstorephonecrossmenulayersindent-increase linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram